Dag jan feb mar apr maj jun jul aug sep okt nov dec
1     Klubbträning           Samträning FOL       1
2   Klubbträning       Sprint KM (FOL)             2
3         Träning/Nyb.kurs       Uläger/DM medel       3
4   Gympa       Vårserien E5   Samträning Uven Uläger/DM stafett     Distans-OL (Uven) 4
5       Träning/Nyb.kurs Vårserien E2 Sommarlandsspr.   U10mila         5
6     Vintercup 8 FOL         U10mila         6
7   Vintercup 5 FOL   Samträning FOL Vårserien E3 Sisjömästerskapet?             7
8     Klubbträning           Samträning MOIF 25manna     8
9   Klubbträning   Gbgdubbeln L   Samträning Herkules       25mannakort     9
10 Vintercup 1 FOL   Gympa/Natt E11 Gbgdubbeln M                 10
11   Gympa/Natt E9 Hallandsprem.         Samträning FOL DM lång (FOL)   O-Event Marsipangrisloppet? 11
12 Klubbträning   Hallandsprem. Träning/Nyb.kurs Samträning Herkules     Götalandsmäst.     O-Event   12
13     Hallandsprem.         Götalandsmäst.   KM natt (Uven) O-Event   13
14 Gympa/Natt E7     Samträning Uven Vårserien E4/Tiomila     Götalandsmäst.         14
15     Klubbträning   Tiomila   Hallands 3dagars   Samträning Herkules Daladubbeln     15
16           Samträning Herkules Hallands 3dagars     Daladubbeln     16
17 Vintercup 2 Uven   Samträning Uven Långuven     Hallands 3dagars           17
18     DM Natt         KM dag (MOIF)       Distans-OL (Herkules) 18
19 Klubbträning   Ungdomsläger   Samträning Uven               19
20     Uläg./L:a FOLsk. Träning/Nyb.kurs       VM/publiktävl.     ULKM (Alehof)   20
21 Gympa Vintercup 6 GBG SK   Samträning Herkules       VM/publiktävl.         21
22     Klubbträning           Samträning FOL Höstbodkavle     22
23   Klubbträning           Klubbträning/VM   GMOK Höstmedel     23
24 Vintercup 3 MOIF           Oringen E1 VM/publiktävl.       Julafton 24
25   Gympa/Natt E10         Oringen E2 VM/publiktävl. Samträning Uven Lindomedubbeln     Juldagen 25
26 Klubbträning     Träning/Nyb.kurs Samträning MOIF   Oringen E3 VM/publiktävl.       Annandag jul 26
27               VM/publiktävl.     Herkules stuglopp   27
28 Gympa/Natt E8 Vintercup 7 Uven   Samträning MOIF     Oringen E4 VM/publiktävl.         28
29   Skottdagen         Oringen E5   Samträning MOIF       29
30       Vårserien E1                 30
31 Vintercup 4 Herkules   Samträning MOIF         Samträning FOL         31